22 грудня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО.
На розгляд членів виконкому були надані Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку, які мешкають на території Нікольської селищної ради на 2022 рік (доповідала ЧЕМОВА Тетяна - начальник служби у справах дітей), Програма організації харчування в закладах загальної середньої освіти на 2022 рік (доповідав МАРКОВ Петро - начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді), Проєкт порядку та Програма компенсації перевізникам збитків від перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загальгного користування автомобільним транспортом та відшкодування вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад громадянам , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (доповідала Тетяна БЕЛІНСЬКА - начальник соціального відділу). Виконкомом прийняті рішення рекомендувати сесії розглянути ці програми на черговому засіданні.
Начальник служби у справах дітей Тетяна ЧЕМОВА доповідала з питань , що стостуються захисту законних прав і інтересів неповнолітнього.
З питань, що стосуються галузі житлово - комунального господарства громади, а саме: про впорядкування нумерації будинків і споруд, видалення самостійних, порослевих дерев та збір зламаної деревини, визначення місць розміщення виїзної торгівлі на території населених пунктів селищної ради доповідала Тетяна КЛИМЕНКО - головний спеціаліст відділу ЖКГ та благоустрою територій.
П Е Р Е Л І К
місць розміщення виїзної торгівлі на території
населених пунктів Нікольської селищної ради
1. с. Бойове, вул. Сенатосенка, № 74А, 74Б, 81Б (майданчики в районні магазинів та кафе);
2. с. Зелений Яр, вул. Центральна, 31В ( майданчик в районні магазину);
3. с. Криничне, вул. Комунальна, 1 (майданчик в районні клубу);
4. с. Малинівка, вул. Центральна, 5 (майданчик в районні клубу);
5. с. Новогригорівка, вул. Центральна, 2 (майданчик в районні старого клубу;
6. с. Новокраснівка, вул. Миру, 54 (майданчик в районні магазину);
7. с. Новоянисоль, вул. Комарова, 6 (майданчик в районні зупинки та магазину);
8. с. Панівка, вул. Центральна (майданчик в районні зупинки);
9. с. Первомайське, вул. Набережна, 21 (майданчик в районні клубу);
10. с. Республіка, вул. Шкільна, 67 ( майданчик в районні магазину);
11. с. Суженка, вул. Степова, 21 (майданчик в районні клубу);
12. с. Темрюк, вул. Шкільна, 17 (майданчик в районні магазину);
13. с. Тополине, вул. Шкільна, 11 ( майданчик в районні адмінбудівлі);
14. с. Федорівка, вул. Центральна, 50А (майданчик в районні магазину;
15. с. Шевченко, вул. Шевченко, 8 (майданчик в районні зупинки та магазину).
Члени виконкому розглянули на засіданні 11 питань порядку денного та затвердили план роботи виконкому на І квартал 2022 року.