«БФ «Карітас Маріуполь» постійно надає допомогу багатьом дітям та проводить благодійні акції. Однією із таких є акція до дня Святого Миколая.
Цього року «Карітас Маріуполь» у рамках благодійної акції до дня Святого Миколая надав 22 іменні подарунки дітям з інвалідністю, які мешкають у Нікольській громаді.
Працівники служби у справах дітей селищної ради зібрали листівки з бажаннями та малюнки дітей та відправила до БФ «Карітас Маріуполь".
22 грудня 2021 року Служба у справах дітей Нікольської селищної ради та соціальний відділ організовали зустріч БФ «Карітас. Маріуполь» з родинами , в яких виховуються діти з інвалідністю .
Це було свято добра і віри до дня Святого Миколая для тих, хто чекав на нього, мрії дітей стали реальністю.