Ми раді повідомити вам, що подаємо заявку на участь у конкурсі «Громада на всі 100», який проводиться в межах програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE).

Конкурс «Громада на всі 100» - це можливість виграти матеріальну підтримку на реалізацію важливих і корисних місцевих ініціатив.

Наша ініціатива - це Хаб. Мегакорисний, зручний та затишний простір для кожного, хто потребує соціальної, адміністративної, гуманітарної або медичної допомоги. Наразі відкрито Центр Надання Адміністративних послуг, дитячу кімнату з фаховим спеціалістом, медичний кабінет де приймає лікар-терапевт, волонтерський простір, де можна сплести маскувальну сітку для наших захисників або відправити їм смаколики, музей та бібліотеку.

Та це тільки початок і в планах ми маємо створення спортивного та ветеранського просторів, навчального та культурного середовища, при наповненні яких ми орієнтуватимемося на ваші побажання. Та, авжеж, повне обладнання та підготовку бомбосховища.

Перемога в конкурсі дозволить покращити наш Хаб наступним чином:

1. Замінити систему опалення, яка, нажаль, наразі не функціонує

2. Встановити пандус і підйомник для людей з особливими потребами

3. Обладнати санітарний вузол для загального користування

4. Встановити генератор на 40 кВт та джерело безперебійного живлення до нього

5. Закупити зарядні станції

6. Закупити обладнання для пункту незламності

7. Придбати офісну техніку для повноцінного функціонування Центру Надання Адміністративних Послуг

8. Придбати спеціальний автомобіль з інклюзивним обладнанням для соціальної служби

9. Придбати додаткове медичне обладнання тощо.

Наш простір має стати місцем сили для тих, хто опинився далеко від дому.

Нам дуже потрібна ваша підтримка. Слідкуйте за новинами!

Дякуємо за увагу!

Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням https://fakty.com.ua/hromady/