У В А Г А ! Шановні платники податків - фізичні особи!

Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області наголошує про необхідність погашення заборгованості до бюджету за для уникнення непередбачуваних негативних наслідків для Вас, пов’язаних з його примусовим стягненням, що передбачені законом, зокрема:

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з метою проведення інформаційно-роз`яснувальної роботи 19.05.2021 року  та 25.05.2021 року  з 10 до 11 години за телефоном (06 246) 2-19-87 Нікольська ДПІ  ГУ ДПС у Донецькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь за темою «Реєстрація РРО/ПРРО», «Звіти та підзвіти» та нові зміни у законодавстві.

В ДОПОМОГУ ПІДПРИЄМЦЯМ

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Нікольського РЦЗ Олена Пудак провела робочу зустріч з ФОП Заіченко Юрій Олегович. Центр зайнятості давно співпрацює з підприємицем, та активно веде спільну роботу, щодо вирішення питання укомплектування актуальних вакансій та працевлаштування безробітних.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 КВІТНЯ 2021 РОКУ

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що з 1 квітня, без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду, проводиться перерахунок пенсій особам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше двох років.

Вчимось привертати увагу роботодавця

Важливим етапом пошуку роботи є якісна презентація знань, умінь та навичок безробітного. 12-13 травня на вебінарах «Удосконалення портфоліо кар’єрного просування» та «Підготовка резюме» пошукачі роботи вчились створювати сучасний та інформативний інструмент, який допоможе роботодавцю переглянути весь спектр знань та умінь безробітного.

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє

З метою надання інформаційної підтримки суб`єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», податківці відповідають на актуальні запитання щодо застосування ПРРО:

Засідання селищної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

12 травня відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно -екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В ході розгляду порядку денного було обговорено питання щодо пом’якшення карантинних заходів на території Нікольської селищної ради.

Новина Дня.  З питань наявності податкового боргу Вам дзвонить Податкова Донеччини!

Новина Дня. З питань наявності податкового боргу Вам дзвонить Податкова Донеччини!

Нещодавно Головним управлінням ДПС у Донецькій області було запроваджено постійну телефонну лінію з питань наявного боргу. Мабуть, навіть, ви самі чули приємний жіночий голос голосового роботу, який повідомляє інформацію щодо наявного боргу, а згодом отримували смс-повідомлення з посиланням за більш детальною інформацією на телефон 099-50-800-50. Не лякайтеся, це не шахраї, а інформаційна підтримка платників податків Донецького регіону в умовах карантинних обмежень сьогодення!

ДПС Донеччини роз’яснює:  Об’єднана звітність: порядок виправлення помилок

ДПС Донеччини роз’яснює: Об’єднана звітність: порядок виправлення помилок

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що на виконання вимог Законів України від 19 вересня 2019 року № 115-ІХ та № 116-ІХ наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 року № 4 (із змінами) затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок його заповнення. Нова форма почала діяти з 1 квітня 2021 року.