Урочисті заходи до Дня рятівника

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Засідання комісії

16 вересня було проведено чергове засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів селищний голова Василь МІТЬКО. На комісії були присутні завідувач Мангушського сектору по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Донецькій області Наталія ПАНІЄВА, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №5 ГУ ПФУ в Донецькій області Вікторія ЛЄПЄХІНА, начальник Нікольського ВДВС у Маріупольському районі Донецької області Східного МУ МЮ (м.Харків) Ганна МОСТОВА, директор Нікольського районного центру зайнятості Ірина ГАЛЛА, в.о.начальника Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Валентина АНДРІЄНКО, представники селищної ради та запрошені платники податків. Розглянуто стан погашення заборгованості перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади з податку на нерухоме майно, єдиного податку з фізичних осіб, земельного податку з фізичних осіб, орендної плати з фізичних та юридичних осіб. Присутнім було надано протокольні доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості, розроблені механізми взаємодії між органами виконавчої влади, представники яких є членами робочої групи, та органами місцевого самоврядування.

Участь у семінарі -навчанні

Питання  дотримання вимог ведення діловодства під час підготовки вихідної документації, про порядок контролю за здійсненням делегованих повноважень згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» органами місцевого самоврядування відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 09 березня 1999 року №339 розглядались сьогодні на семінарі - навчанні з питань документообігу у Маріупольській райдержадміністрації, в якому взяли участь керуючий справами виконкому селищної ради Ірина ПЛАВСЬКА та начальник організаційного відділу виконкому селищної ради Світлана ЛОБАЧОВА.

Про проведення щорічної міжнародної екологічної акції «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» в Україні ГО ВМР «ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН» (Let’s do it Ukraine)

З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.    Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться в 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.     В акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни. Загальний результат акції, рейтинг найактивніших учасників, громад буде опубліковано 1 жовтня 2021 року на сайті letsdoitukraine.org.Деталі на сайті  www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах  https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco

ДО УВАГИ!

НЕ ПАЛІТЬ ОПАЛЕ ЛИСТЯ ТА СМІТТЯ! ВИ ТРУЇТЕ СЕБЕ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ!