ПАМ'ЯТКА ЩОДО ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ОЗНАК ВИБУХОВОГО ПРИСТРОЮ АБО СХОЖИХ ПРЕДМЕТІВ!

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ!   У разі виявлення ознак вибухового пристрою або схожих на них предметів категорично забороняється самостійно проводити з підозрілим предметом будь-які дії (торкатися, нахиляти, відкривати, переміщувати, підіймати, перерізати та ін.) В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою необхідно терміново повідомляти: - за тел. – 101 чергову службу ГУ ДСНС Донецькій області; - за тел. – 102 чергову службу ГУ ПП в Донецькій області; - за тел. – (0629) 52-53-94 оперативного чергового 2 управління ( з місцем дислокації у м. Маріуполь ) ГУ СБ України в Донецькій області та Луганських областях.

Зустріч з активом ветеранської організації

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО зустрівся з активом селищної ветеранської організації . На зустрічі обговорили питання організації плідної співпраці та взаємодії структурних підрозділів виконкому селищної ради, КУ "Центр надання соціальних послуг"та ветеранської організації задля задоволення потреб та вирішення питань соціального захисту людей похилого віку.

Дотримання законодавства про зайнятість

З метою забезпечення своєчасного задоволення потреб роботодавців у працівниках, якісного підбору кадрів та вирішення проблемних питань працевлаштування безробітних,  нагадуємо про необхідність дотримання норм законодавства про зайнятість населення в частині подання до Державної служби зайнятості звітності за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (пп.4 п.3 ст.50 Закону України про зайнятість населення»).

Інформація за даними КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нікольської селищної ради Донецької області»

Станом на 30.10.2021 року Нікольській громаді захворіло гострою респіраторною хворобою COVID-19 з початку 2021 року – 645 мешканців, в тому числі: - січень – 45 осіб, - лютий – 7 осіб, - березень – 88 осіб, - квітень – 223 осіб, - травень – 36 осіб, - червень - 0 осіб, - липень - 6 осіб, - серпень - 16 осіб - вереснь -16 осіб -жовтень - 208 осіб Серед них діти: - січень – 2 дітей, - лютий – 0 дітей, - березень – 6 дітей, - квітня – 3 дітей, - травень – 0 дітей, - червень - 0 дітей, - липень - 1 дитина, - серпень - 0 дітей - вересень -о дітей -жовтень-7 дітей. З початку карантину по Нікольській громаді померло 10 осіб. (за даними КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нікольської селищної ради Донецької області»)

Селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду

Сьогодні під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів селищної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, комунальних установ громади, старостами під керівництвом селищного голови Василя МІТЬКО були розглянуті та обговорені питання організації роботи закладів середньої та дошкільної освіти в умовах "червоної зони", організації проведення масової імунізації населення закладами охорони здоров’я, проведення роз’яснювальної роботи працівниками відділення поліції та проведення перевірок закладів торгівлі та харчування щодо дотримання карантинних обмежень. Також підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні, обговорені питання щодо фінансової дисципліни, виконання дохідної частини бюджету, виконання Програми економічного і соціального розвитку селищної ради, обговорено суспільно-політичну ситуацію в громаді. Заплановані заходи на тиждень, присутнім надані відповідні протокольні доручення.