24 березня в малому залі селищної ради відбулася робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКО з керівником громадської спілки «Альянс Перемога» яка надає допомогу наркозалежним та алкозалежним особам. В зустрічі взяли участь начальник 100 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Донецькій області Сергій ПАНДАЗІ, заступник начальника відділення поліції № 1 Маріупольського РУП ГУНП України в Донецькій області Олександр КОРЯК, начальник Нікольського територіального центру надання соціальних послуг Донецької області Людмила ЧУМАЧЕНКО та заступник начальника  управління – начальник відділу з питань звернень громадян та контрольної роботи УСЗН Маріупольської райдержадміністрації Світлана АЛІПА.

Під час зустрічі було розглянуто питання щодо дотримання правил протипожежної безпеки та правил паспортного режиму на території розташування громадської спілки «Альянс-Перемога» в с.Суженка. Також було обговорено  можливість надання благодійної допомоги мешканцям громади.