Рекрутер Нікольського районного центру зайнятості Олександра Гаврил-Оглу 24 березня зустрілася з Тетяною Мороз, представником відділу кадрів ФОП Темір М.І.

На даний час підприємству потрібні продавці продовольчих товарів. Фахівчиня Нікольського РЦЗ презентувала резюме шукачів роботи. Безробітні, резюме яких зацікавили роботодавця були запрошені на онлайн-зустріч.

Нікольський районний центр зайнятості протягом довгого часу співпрацює з ФОП Темір М.І., які зарекомендували себе на ринку праці району, як підприємство, яке дотримується вимог чинного законодавства.

Дотримання трудового законодавства є гарантією стабільного та прибуткового бізнесу, яка допоможе уникнути проблем та непорозумінь,  як з найманими працівниками, так і з контролюючими органами.

Нагадуємо, що ми залишаємось поруч! Дотримуйтеся правил карантину та вирішуйте питання завдяки онлайн-сервісам.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Телефон:

(06246) 2-19-74

Електронна пошта для роботи з населенням:

nikolcz@donocz.gov.ua

Viber +38-095-383-60-61