25 березня проведено нараду з замовниками проєктів будівництва щодо ходу виконання робіт по інфраструктурним проєктам. Обговорено ряд питань щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації по наступним проєктам:

• реконструкція зовнішніх мереж освітлення з впровадженням енергоефективних технологій  в смт Нікольське Донецької області,
  • реконструкція відділення стаціонарного догляду для постійного проживання-Будинку ветеранів «Добрі серця» Нікольського територіального центру надання соціальних послуг Донецької області. Коригування,
  • будівництво пожежного депо (з подальшим утворенням Центру безпеки громадян) в смт Нікольське, вул. Затишна буд.1,
  • будівництво критого спортивного комплексу на території селища Нікольське,
  • капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Нікольського селищного будинку культури Нікольської селищної ради Донецької області смт Нікольське, вул.Свободи 126,
  • реконструкція з термомодернізацією КНП "Центральна районна лікарня Нікольського району" по вул. Свободи, 1 смт. Нікольське Донецької області.

По проєктам: капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі комунального закладу Нікольська районна музична школа ім.Д.К.Патричі за адресою: 87000, Донецька область, смт.Нікольське, вул.Свободи,97, реконструкція системи водопостачання смт. Нікольське Донецької області.(коригування), капітальний ремонт будівлі Будинку дитячої творчості запропоновано замовникам будівництва підготувати пропозиції для участі в конкурсах проєктів державного фонду регіонального розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Робота в цьому напрямі триває.