Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників.

Сьогодні спільно з Нікольським районним центром зайнятості Маріупольський  міський центр зайнятості організував презентацію роботодавця ФОП Макаренко Олег Володимирович.  Наразі роботодавець має потребу в підсобних робітниках. Заробітна плата  15000 грн. Робота в Нікольському  районі, с. Новокраснівка. Роботодавець надає житло та харчування.

Рекрутер Нікольського РЦЗ Олена Ботман запросила  до участі  найбільш підходящих кандидатів.

Шукачі роботи прийняли участь дистанційно на платформі Zoom.

Презентація роботодавця пройшла дуже плідно та інформативно, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

Зацікавленні були направленні на особисту співбесіду.