Важливі питання вакцинації, недопущення закриття та забезпечення сталої роботи закладів дошкільної освіти у разі введення карантинних обмежень, питання організації харчування дітей обговорили сьогодні на нараді з керівниками закладів дошкільної освіти Нікольської громади, яку провів селищний голова Василь МІТЬКО. В нараді взяли участь Петро МАРКОВ - начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді селищної ради та Олена ЧЕРНИЦЯ - директор КНП "ЦПМСД Нікольської селищної ради".

Уряд з метою врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах і енергії затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах дошкільної освіти, тому для забезпечення різноманітного харчування, потрібно скласти примірне чотиритижневе сезонне меню. Зміни меню пов’язані з тим, що в Україні з 1 січня почали діяти нові санітарні правила і норми.