Центр зайнятості інформує

Дата: 16.12.2021 15:24

З метою аналізу потреб ринку праці у працівниках на 2022 рік з 1 грудня 2021 року розпочався черговий етап Інтернет-анкетування роботодавців з використанням «Google Forms».

В рамках організації роботи опитування, результати якого допоможуть визначити не тільки перспективну потребу в працівниках, а також спланувати напрями та обсяги організації професійного навчання, фахівці Нікольського районного центру зайнятості проводять низку робочих зустрічей з роботодавцями. Під час спілкування знайомлять їх з соціальними послугами та сучасними сервісами служби, погоджують напрямки подальшої взаємодії в питаннях зайнятості.

Шановні роботодавці! Долучайтеся до опитування за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMEzx5ChFs9m_5bRceikEX5RtwbiDOn9ZB8qhLTXc0fDaQvA/formResponse. Ваші відповіді сприятимуть вирішенню проблеми нестачі кваліфікованих кадрів та організації навчання під конкретне робоче місце.

Дякуємо за співпрацю ! Готові до зустрічі та взаємодії!