До уваги!

Уряд ухвалив виплату по 2000 гривень дітям з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчання.

Щотижнева нарада

Питання виконання доходної частини бюджету, заходів Програми економічного і соціального розвитку селищної ради, вакцинації населення, підготовким закладів освіти ради до роботи в новому навчальному році, підготовки та проведення засідання виконкому 11.08.2021 року та засідання сесії селищної ради 19.08.2021 року, підготовки до святкування Дня Незалежності України, заплановані заходи на тиждень та підведення підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні - ці та інші питання обговорено у ході щотижневої наради, яку провів селищний голова Василь МІТЬКО 09 серпня з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій, старостами Нікольської громади.

Участь у нараді

Сьогодні, 5 серпня, начальник відділу економічного розвитку селищної ради Світлана ПАНІОТОВА взяла участь в онлайн - нараді під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадмністрації Ігоря МОРОЗА. У ході наради обговорено напрямки реалізації інвестиційних проєктів та критеріїв їх відбору за "Програмою із відновлення України" відповідно до підписаної Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком про наміри залучення кредитних ресурсів у розмірі 340 млн.євро.

Зустріч з представниками Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України

Сьогодні, 04 серпня 2021 року, селищний голова Василь МІТЬКО зустрівся з головою Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України Катериною ШМАГУН та представниками організації. Обговорили питання реалізації проєкту "Підвищення спроможності реагування на надзвичайні ситуації на Сході України".

Нарада з питань планування бюджету

Сьогодні у Нікольській громаді обговорювали питання формування бюджету культурної галузі на 2022 рік. Робочу нараду за участі заступника голови Маріупольської районної ради Вадима ПІКУЗА, фахівців фінансового відділу, керівників комунальних установ провів селищний голова Василь МІТЬКО.

Участь у нараді з питань будівництва полігону ТПВ

Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь у робочій нараді щодо виконання доручень, наданих директором департаменту екології та природних ресурсів Донецькї облдержадміністрації Сергієм НАТРУСОМ під час виїзної наради 29 липня 2021 року.