Робоча зустріч Дмитра Лубінця з мешканцями Нікольської селищної ради.

22  березня у великій залі Нікольської селищній раді відбулася робоча зустріч Народного депутата Дмитра Лубінця з мешканцями Нікольської селищної ради. На зустрічі було обговорено питання щодо недопущення розробки та видобутку родовища цирконію та рідкоземельних руд на території Нікольської селищної ради.

Апаратна нарада за участю Народного депутата Дмитра Лубінця

22 березня 2021 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю Народного депутата Дмитра Лубінця, були розглянуті питання щодо передачі землі в комунальну власність ОТГ, питання наповнення бюджету селищної ради, передача соціальних послуг УСЗН в ЦНАП, питання допомоги в просуванні проектів щодо ремонту стаціонарного відділення для постійного проживання «Добрі серця», музичної школи та Нікольського РБК, встановлення опор до 1 квітня по вулиці Пушкіна та інші робочі питання.

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

20 березня селищний голова Василь Мітько провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед мешканців с. Бойове.

РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПЕРЕД БЮДЖЕТОМ НІКОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

19 березня 2021 року о 11 годині у малому залі Нікольської селищної ради відбулось засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення. Засідання провів селищний голова Василь Мітько за участю представників виконавчого органу селищної ради, ДПС, ПФУ та старостів. На засідання були запрошені боржники, які мають заборгованість до бюджету Нікольської селищної ради за оренду земельних ділянок, земельний податок, податок за нерухоме майно та єдиний податок. За результатами наради було надано протокольне доручення податковій інспекції в частині питань, які виникли під час з’ясування причин несплати податків боржниками та надання консультаційної допомоги в питаннях погашення заборгованості.

17.03.2021 відбулася зустріч  фахівчині Нікольського районного центру зайнятості О. Гаврил-Оглу з директоркою ПП «КЗ «Мілленніум» Іриною Згара

17.03.2021 відбулася зустріч фахівчині Нікольського районного центру зайнятості О. Гаврил-Оглу з директоркою ПП «КЗ «Мілленніум» Іриною Згара

17.03.2021 відбулася зустріч  фахівчині Нікольського районного центру зайнятості Олександра Гаврил-Оглу з директоркою ПП «КЗ «Мілленніум» Іриною Згара, під час якої спілкувались про послуги, які надає служба зайнятості.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ  ІНФОРМУЄ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року. Річну податкову  декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни та самозайняті особи, котрі отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

16 березня 2021 року головою комісії Петром МАРКОВИМ проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконавчого комітету Нікольської селищної ради з розгляду характеристик педагогічних працівників закладів освіти Нікольської селищної ради, які атестуються у 2020-2021 навчальному році.

Оголошення конкурсу

Оголошення  конкурсу на  зайняття  посади керівника   КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської  селищної ради. Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», рішення селищної  ради від  11.03.2021  р. № 8/6-148  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника коммунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської селищної ради. Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської  селищної ради. Скорочене найменування українською мовою: КНП «ЦПМСД  Нікольської селищної ради». Юридичне та фактичне місцезнаходження: Україна, Донецька  область, смт Нікольське, вул. Свободи, 1, поштовий індекс – 87000 Основні напрями діяльності: Основною метою діяльності є надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території  Нікольської  об’єднаної територіальної громади  Донецької  області, але не обмежуючись вказаними населеними пунктами, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я. Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»   Нікольської  селищної ради затверджено рішенням сесії селищної ради від 30.12.2020 р. № 8/3-39 (Статут додається). Структура підприємства : Структура підприємства включає :