Робоча нарада з проблемних питань

Сьогодні, 21 липня 2021 року, селищний голова Василь МІТЬКО провів робочу зустріч з обговорення проблемних питань з директором Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігорем КІЯШКО. У зустрічі також взяли участь БУРЕНКОВ Дмитро Анатолійович - заступник директора з технічних питань, заступниця директора з оперативної роботи Світлана ПАШИНА, директор КНП “ЦПМСД Нікольської селищної ради” Олена ЧЕРНИЦЯ. Обговорили питання організації роботи екстреної медичної допомоги у Нікольській громаді, питання матеріально-технічного забезпечення та проведення поточного ремонту приміщення станції швидкої медичної допомоги, організації роботи диспетчерського пункту.

Бережіть дітей!

Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасних дітей. Згідно з результатами дослідження, що було проведено Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародною благодійною організацією "Служба порятунку дітей"...

До уваги!

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, Постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» (далі — Постанова № 691) надано можливість скористатися послугою «Малятко»: батьки під час реєстрації народження дитини можуть отримати її РНОКПП без подання документів до податкового органу. Так:

Участь в засіданні оргкомітету

Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь в засіданні оргкомітету з проведення фестивалю грецької культури Мега-Йорти, який відбудеться 25 вересня по всьому району та охопить не тільки Маріупольську громаду.

Про виплату пенсій особам, звільненим з органів внутрішніх справ

В 2018 році проведено перерахунок пенсій особам, звільненим з органів внутрішніх справ на підставі оновлених довідок про розмір грошового забезпечення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ від ліквідаційної комісії головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області за період з 01.01.2016 по 31.12.2017 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб» (далі – Постанова № 103).

Участь селищного голови у Зборах уповноважених членів Всеукраїнської асоціації громад

Сьогодні голова Нікольської територіальної громади, голова регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації Громад у Донецькій області Василь МІТЬКО взяв участь у загальних Зборах уповноважених членів Всеукраїнської асоціації громад у Національному центрі “Український дім” у м.Київ.

Дике поле. Шлях до Європи.

17 липня 2021 року на березі мальовничого озера, біля заповідника «Кам’яні Могили» відбувся обласний історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи». Тисячі гостей з різних куточків області зібралися для того, щоб насолодитися насиченою програмою фестивалю.