ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ОТРИМУЙТЕ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ З ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ УПРАВЛІННЯ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK!

Мангушське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що сьогодні можна отримати інформацію з пенсійного забезпечення, діяльності управління, змін в пенсійному законодавстві, електронні сервіси Пенсійного фонду на офіційній сторінці управління в соціальній мережі Facebook за посилання:

УВАГА! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ПЕНСІОНЕРА!

Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

05 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед жителів Нікольської селищної ради.

Інформаційний семінар у Нікольському районному центрі зайнятості

31 березня у Нікольському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар для роботодавців під гаслом «Консультант роботодавця – ваш помічник на ринку праці!», у форматі  ZOOM-конференції.

Нарада щодо організації і проведення обласного фестивалю реконструкцій  "Дике поле. Шлях до Європи"

Нарада щодо організації і проведення обласного фестивалю реконструкцій "Дике поле. Шлях до Європи"

1 квітня о 12.00. у малій залі Нікольської селищної ради відбулась нарада щодо організації і проведення  5 червня 2021 року обласного фестивалю реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи». В роботі наради взяли участь :

Робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКА з представниками Асоціації Тріангль Женерасьон Юманітер, Громадської організації консультативного інформаційного центру «Зоя

01 квітня відбулася робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКА з представниками Асоціації Тріангль Женерасьон Юманітер, Громадської організації консультативного інформаційного центру «Зоя», які протягом кілька років надають гуманітарну допомогу соціальним закладам Нікольської селищної ради та вразливим категоріям населення  в забезпеченні основними засобами гігієни.

КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА ПОШУКУ ПРАЦІВНИКІВ!

Карантин? Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників? Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний? Скористайтеся інтернет ресурсами державної служби зайнятості, яка має найбільшу базу можливостей.