ДО УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ-БОРЖНИКІВ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ НІКОЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

На сьогодні наявність страхового стажу є основною умовою для призначення пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Діючим законодавством встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини страхового стажу та офіційно нарахованої заробітної плати.

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

30 квітня відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо відновлення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Нікольської селищної ради.

СЛУЖИТИ В ЗСУ – ПРЕСТИЖНО!

Сьогодні в приміщенні Нікольського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення 21 окремого мотопіхотного батальйона «Сармат»  (В/ч А-29-62),  шукачі роботи прийняли участь дистанційно на платформі Zoom.

Другий день обласної спартакіади допризовної молоді

Другий день поспіль наші спортсмени виборюють перемогу в обласній спартакіаді допризовної молоді, не дивлячись на втому та  перебуваючи в незвичних умовах. Вже позаду змагання з метання гранати Ф-1 на дальність. Та найкращі результати в змаганнях з бігу на 1500 метрів, Петро Софронов (КЗ «Республіканська ЗОШ I-III ступенів ім.Героя Радянського Союзу М.П.Могильного») посів почесне III місце в своїй категорії

Перший день обласної спартакіади допризовної молоді

В перший день обласної спартакіади допризовної молоді відбулися змагання з підтягування, стрільби з пневматичної гвинтівки та бігу на 100 метрів. Наші учасники показали гарні результати з цих видів змагань, один з найкращих результатів в змаганнях з підтягування (19 разів) показав учень Рябченко Олександр (КЗ «Тополінська ЗОШ I-III ступенів»).

ІІ етап обласної спартакіади допризовної молоді-2021.

Сьогодні  переможці першого етапу спартакіади серед  допризивної молоді:   Галізін  Іван та Софронов Петро (КЗ «Республіканська ЗОШ I-III ступенів  ім.Героя Радянського Союзу М.П.Могильного»), Рябченко Олександр та  Зоря Станіслав (КЗ «Тополінська ЗОШ I-III ступенів»), Ткаленко Микола (Нікольська гімназія «Софія»), відправилися для участі в обласній спартакіаді допризивної молоді – 2021.

Засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні в малому залі Нікольської селищної ради відбулося засідання селищної комісії під головуванням заступника голови комісії Сергія ЮЗВІНКЕВИЧА з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо погіршення епідситуації на коронавірусну хворобу СОVІD-19 на території Нікольської селищної ради.

Спартакіада серед депутатів

Збірна команда Маріупольського району,  за участю депутатів Нікольської селищної ради Єгора Салявіна та Олександра Романова, за підтримкою громадської організації "Колос", зайняла I місце в другому етапі спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області. Щіро вітаємо з  блискучою перемогою, наснаги у підкорення нових спортивних висот!

Спартакіада серед допризовної молоді

23 квітня 2021 відбувся перший етап обласної спартакіади серед допризивної молоді закладів загальної середньої освіти Нікольської селищної ради, серед  учнів 14-17 років. Учасники змагань продемонстрували свої найкращі результати в запланованих видах змагань.

Вшанування пам’яті  ліквідаторів Чорнобильської АЕС

35 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Внаслідок вибуху реактора у четвертому енергоблоці радіаційне опромінення отримали майже 8,5 млн людей. У зв’язку з цим 26 квітня світ щороку відзначає Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Сьогодні в селищі Нікольське відбувся захід щодо вшанування пам’яті  ліквідаторів Чорнобильської АЕС де виступив селищний голова Василь МІТЬКО і висловив слова подяки ліквідаторам Чорнобильської АЕС з покладанням квітів до місця вшанування.