ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ - У ПРІОРИТЕТІ

Відбулася зустріч з працівниками Мангушського об’єднання Пенсійного фонду України у Донецькій області. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак проінформувала про загальні питання, що пов’язані з працевлаштуванням, станом ринку праці, порядком реєстрації в службі зайнятості та послугами для осіб, що підпадають під вивільнення, ознайомила із актуальними вакансіями, які є на ринку праці.

До уваги Фермерів та підприємців громади!

В рамках реалізаціі Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки передбачено фінансову підтримку суб`єктів малого і середнього підприємництва (придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів для вирощування, організації виробництва та надання послуг) з впровадженням альтернативних (відновлюваних) джерел енергії, зокрема сонячних батарей, вітрогенераторів, тощо) на реалізацію проєктів за наступними напрямками:

Всесвітній день вишиванки

Сьогодні відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка з давніх часів є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує:

Платники податків  –  юридичні особи, які використовують найману працю фізичних осіб,  щодо обов’язку подання повідомлень про об’єкти оподаткування, об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (далі – повідомлення за формою № 20-ОПП).

Міністерство соцiальної політики України. Для переоформлення субсидій надається 5 місяців.

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

У В А Г А ! Шановні платники податків - фізичні особи!

Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області наголошує про необхідність погашення заборгованості до бюджету за для уникнення непередбачуваних негативних наслідків для Вас, пов’язаних з його примусовим стягненням, що передбачені законом, зокрема:

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з метою проведення інформаційно-роз`яснувальної роботи 19.05.2021 року  та 25.05.2021 року  з 10 до 11 години за телефоном (06 246) 2-19-87 Нікольська ДПІ  ГУ ДПС у Донецькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь за темою «Реєстрація РРО/ПРРО», «Звіти та підзвіти» та нові зміни у законодавстві.