Нікольська селищна рада
Донецька область, Маріупольський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДУАЛЬНА ОСВІТА - ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ

Дата: 09.09.2021 19:12
Кількість переглядів: 341

Все більшої популярності набуває дуальна форма навчання, яка впроваджена і для здобуття професії безробітними громадянами.

Дуальна форма здобуття професійної освіти – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить на виробництві.

За українським зразком , «дуальна форма здобуття освіти» — це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору про здійснення навчання за дуальною формою здобуття освіти.

Тобто це той випадок, коли в підготовці фахівців бере участь і навчальний заклад, і підприємство (установа, організація).

Сутність такої системи полягає у тісній взаємодії підприємства та навчальних закладів на основі соціального партнерства, де обидві сторони є рівноправними партнерами, які розробляють та координують навчальний процес, здійснюють контроль за його результатами.

Переваги у такому навчанні є як для безробітного, так і для роботодавця. Безробітний гарантовано отримає роботу, адаптується до трудового колективу та зрозуміє специфіку роботи. Роботодавець отримає працівника, який буде навчений відповідно до вимог конкретного робочого місця.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора