Привітали Д.Яблонського з Днем захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 17:12

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО привітав з Днем захисників та захисниць України Даніїла ЯБЛОНСЬКОГО - сина Миколи Яблонського, нашого земляка, який загинув при виконанні службового обов’язку в зоні АТО 7 липня 2016 року поблизу села Лопаскіне Новоайдарівського району Луганської області. 2 вересня 2016 року Указом Президента України № 383 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Микола посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), відзнакою Міністерства оборони України «Знак Пошани».
Василь Михайлович побажав Даніїлу бути справжнім патріотом України, успіхів у навчанні, звершення всіх планів та бажань та подарував йому книжки, якими захоплюється хлопець та сувеніри від селищної ради.