РОБОЧА НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ СИЛОВИХ СТРУКТУР

21 квітня відбулася робоча нарада в якій прийняли участь селищний голова Василь МІТЬКО, голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, начальник відділення № 1 Марупольського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області Валентин АЗАМАТ, начальник 100 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Донецькій області Сергій ПАНДАЗІ та представник Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олексій ЮЛКІН.

Урочисте відкриття фітнес-клубу «Fitness City»

Урочисте відкриття фітнес-клубу «Fitness City» Фахівці Нікольського РЦЗ долучилися до свята та привітали "новоспечену" підприємицю Юлію Товарчі, поінформували про повний спектор послуг, які надає центр зайнятості роботодавцям.

ПДВ: особливості реєстрації податкових накладних

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) у встановлений ПКУ термін. Згідно з п. 201.10 ст. 201 ПКУ реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

На Донеччині зібрано понад 6 мільярдів гривень до зведеного бюджету країни

За перший квартал 2021 року внесок Донецької області до бюджетів всіх рівнів порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 1 млрд 25 млн гривень. Загалом надходження до зведеного бюджету країни за січень-березень зросли на 19% і склали понад 6,4 млрд гривень.

Донеччина: у судовому порядку повернуто державі майже 18 млн грн

Одне із головних завдань юридичної служби ГУ ДПС у Донецькій області, діяльність якої спрямована на захист економічних інтересів держави, полягає в тому, щоб врегулювати усі спірні питання, які виникають з платниками податків, не доводячи їх до суду. Але поряд із сумлінними платниками нерідко трапляються і такі, що намагаються ухилитися від сплати до бюджетів належних платежів. В таких випадках справи вирішуються в судах.

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо погіршення епідситуації на коронавірусну хворобу СОVІD-19 на території Нікольської селищної ради

20 квітня відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо погіршення епідситуації на коронавірусну хворобу СОVІD-19 на території Нікольської селищної ради.

УВАГА! Конкурс  проєктів  створення об’єктів  та послуг  сільського зеленого туризму в Нікольській селищній раді

З метою підтримки підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризації сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій ради, Нікольська селищна рада оголошує       Конкурс  проєктів  створення об’єктів  та послуг  сільського зеленого туризму в Нікольській селищній раді Донецької області.

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА                                              ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ – РЕЄСТРУЙСЯ, ДОЛУЧАЙСЯ,                                                                    КОРИСТУЙСЯ!

ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ – РЕЄСТРУЙСЯ, ДОЛУЧАЙСЯ, КОРИСТУЙСЯ!

Важливо знати чи сплачує за вас роботодавець внески до Пенсійного фонду? Необхідна довідка з Фонду про розмір пенсії або про заробітну плату та страховий стаж (ОК-5, ОК-7)? Авторизуйся на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису та підключи смс-інформування від Фонду, або здійсни запит електронних документів в особистому кабінеті на Порталі, і за декілька хвилин отримай необхідні довідки з QR-кодом.