Робоча зустріч  начальника відділу взаємодії з роботодавцями з представником відділу кадрової роботи  ТОВ «Малиновка»

Робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями з представником відділу кадрової роботи ТОВ «Малиновка»

Сьогодні відбулася зустріч  начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олени Пудак  з  представником відділу кадрової роботи  ТОВ «Малиновка» Валентиною Чірковою.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

14 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед жителів Нікольської селищної ради.

SKYPE-ЗВ’ЯЗОК З ПЕНСІЙНОЮ СЛУЖБОЮ — ЦЕ РЕАЛЬНО!

Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області пропонує користуватись Skype-зв’язком  для отримання пенсійних послуг. Сервіс працює згідно графіку прийому громадян. Кожен бажаючий з будь-якого пристрою, підключеного до інтернет-мережі , має можливість через програму Skype звернутись до фахівців територіального управління Фонду області та отримати консультацію з особистих пенсійних питань. Послуга діє на безоплатній основі. Піклуючись про вашу безпеку, рекомендуємо використовувати онлайн-можливості для комунікації та вирішення нагальних питань: https://portal.pfu.gov.ua/

ПЕРЕРАХУНОК ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

УВАГА! Дата проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам залишається незмінною! Як передбачено Законом, це — 1 квітня 2021 року.

ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА ТА ОТРИМУЙ ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ БЕЗПЕЧНО

Сьогодні для максимальної зручності та збереження Вашого здоров’я органи Пенсійного фонду області можуть надавати послуги з пенсійного забезпечення мешканцям області в онлайн-режимі. Це можна зробити не виходячи з дому, зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) за допомогою електронного цифрового підпису або засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID (за номером телефону або банківської картки).

ОЦИФРУВАННЯ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ — ЦЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ТЕБЕ!

Онлайн-сервіс дозволяє надати необхідну інформацію завчасно, без будь-яких часових обмежень та додаткового звернення до органів Пенсійного фонду України. З настанням пенсійного віку виплата призначається людині автоматично.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.