ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Створення відкритого інформаційного простіру – одна  з запорук вдалого руху України в європейську спільноту. Світ розвивається  бурхливими темпами, та кожен новий винахід вже не на крок, а на декілька  кроків випереджує свого «старшого» брата. Те ж саме відбувається і з діловим листуванням  на зміну якому  надходить електронний документообіг.

Зустріч з представниками громад Приазов`я

20 лютого у приміщенні Нікольської селищної ради відбулася зустріч з представниками громад Приазов`я. На зустрічі обговорювалося найважливіше питання для нашого регіону - недопущення розробки та видобутку родовища цирконію та рідкоземельних руд на території Нікольської селищної ради.

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щороку 20 лютого Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який було затверджено Указом Президента від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».