Стартував глобальний екологічний проект «Greening of the Planet».

10 квітня 2021 жителі Нікольської селищної ради взяли участь в національному екологічному проєкті  «Озеленення України». Було висаджено сажанці дубів в селищі Нікольське та во  всіх старостинських округах.

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

08 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, спорту, молоді та туризму виконавчого комітету Нікольської селищної ради Донецької області. Було атестовано 27 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Нікольської селищної ради Донецької області».

СЕЗОН РОЗПОЧАТО

До Нікольського центру зайнятості звернулась роботодавець  Волосович Ольга  з проханням підібрати кандидатів на вакансію тракториста. Після продуктивної розмови з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Елена Пудак були з’ясовані  вимоги до кандидатів, умови праці, графік роботи та завдання працівників.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  ПІДПРИЄМЦЯМ  ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІДПРИЄМЦЯМ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА

Рекомендації підприємцям що здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насіння овочевих, баштанних та інших сільськогосподарських культур.

До уваги мешканців Ніколської селищної ради!

15 березня 2021 року створено управління соціального захисту населення Маріупольської районної державної адміністрації, яке обслуговує мешканців Нікольської, Кальчицької, Мангушсьської та Сартанської громад.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ОТРИМУЙТЕ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ З ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ УПРАВЛІННЯ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK!

Мангушське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що сьогодні можна отримати інформацію з пенсійного забезпечення, діяльності управління, змін в пенсійному законодавстві, електронні сервіси Пенсійного фонду на офіційній сторінці управління в соціальній мережі Facebook за посилання: