У Нікольському вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого Україна вшановує тих, хто здійснював миротворчі місії на території інших держав. Цього дня 32 роки тому радянські війська вийшли з Республіки Афганістан, де війна тривала десять років. Відтоді додому не повернулося близько чотирьох тисяч українців, ще близько сотні зникли безвісти.

До уваги громадян, які доглядають за особами з інвалідністю з дитинства

Департамент соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації інформує, що з 1 січня 2021 року підвищено розмір надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

Увага платникам податків!

Нікольська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області інформує про зміни рахунків для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів.

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує

З метою надання інформаційної підтримки суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та які мають намір використовувати/використовують ПРРО повідомляє наступне.

Пенсійний фонд повідомляє про зміни у призначенні пенсій за відсутності трудової книжки

Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що 26.01.2021 набрала чинності Постанова правління Пенсійного фонду України щодо порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.