Селищний голова Василь МІТЬКО та начальник 26 ДПРЗ Сергій ПАНДАЗІ отримали новий пожежний автомобіль для Нікольської громади.

Селищний голова Василь МІТЬКО та начальник 26 ДПРЗ Сергій ПАНДАЗІ отримали новий пожежний автомобіль для Нікольської громади.

27 січня за участю голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА та начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області Олексія МІГРІНА відбулась передача основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання керівництву підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області в м. Краматорськ, м. Маріуполь, м. Волноваха, м. Бахмут, м. Покровськ, м. Торецьк, м. Селидове та смт Нікольське.      

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні ми гортаємо одну із найтрагічніших сторінок історії єврейського народу під назвою Голокост. У цьому слові закодовані трагедія народу та пам'ять про мільйони життів, які насильницьки відійшли поза межі буття. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини – НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ! У період Другої світової війни на території області нацистським окупаційним режимом було знищено близько 30-ти тисяч осіб єврейської національності. На території міста Донецька у 1942 році існувало єврейське гетто, через яке пройшли тисячі євреїв, проте точне їх число залишається й досі невідомим. Крім того, наймасовішими місцями знищення євреїв є: Бахмут – в алебастровому забої Артемівського заводу шампанських вин понад 3000 жителів міста, більшість з яких були представниками єврейської спільноти, були живцем замуровані в камері № 46. Костянтинівка – знищено близько 5 000 осіб. Найчастіше місцем розстрілів була Сергіївська балка. Краматорськ – знищено близько 7 000 мешканців міста. Їх розстрілювали у кам'яному кар'єрі (сел. Іванівка), глиняному кар'єрі, біля Червоної Скелі та в сел. Ясногірка. Маріуполь – знищено близько 16 000 осіб. Наймасовіші розстріли відбувалися поблизу сел. Агробаза. Загалом гітлерівський окупаційний режим винний в загибелі 1,5 млн євреїв на території України. Ті, хто залишилися живими, урятувалися насамперед завдяки місцевим мешканцям. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Все більше часу відділяє нас від тих страшних подій. Україна йде європейським шляхом. Ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. У ньому немає і не повинно бути місця расовому насиллю та агресії. Тож, віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту. Світла пам'ять загиблим!

Рятувальники нагадали мешканцям основні заходи безпеки

Рятувальники нагадали мешканцям основні заходи безпеки

З метою запобігання гибелі людей під час пожеж на території Нікольської селищної ради, інспекторами Маріупольського районного управління було проведено агітаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців смт Нікольське, Нікольської селищної ради на тему "Правила пожежної безпеки у побуті". Рятувальники нагадали мешканцям основні заходи безпеки щоб уберегти свою оселю від неприємностей.

До відома суб’єктів господарювання!

До відома суб’єктів господарювання!

  Для упередження порушення цінового законодавства, доводимо до відома, що з метою стабілізації ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами постановою КМУ від 12.01.2022 №1 внесені зміни до пункту 41 (4) постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно яких на період дії карантину встановлюється рівень граничної торгівельної надбавки не більш 10% оптово-відпускної ціни на: Хліб житньо-пшеничний; Батон; Крупу гречану; Цукор-пісок; Борошно пшеничне вищого гатунку; Макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку; Молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці); Олію соняшникову; Яйця курячі категорії С1; Птицю (тушку курячу); Масло вершкове жирністю 72,5%; Гранична торгівельна надбавка встановлюється з урахуванням рекламних, маркетингових, та логістичних послуг, а також послуг з підготовки, обробки, пакування та інших пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

До відома суб’єктів господарювання

До відома суб’єктів господарювання

  Доводимо до відома, що на офіційному сайті Міністерства економіки України у рубриці «Підтримка експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2022 році» та «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності за кордоном у 2022 році» (https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=be46cbcf-9920-4dea-a0d3-ee3a2be2a88c&title=VistavkovoiarmarkoviZakhodi).

ЦНАП інформує

ЦНАП інформує

Міністерство цифрової трансформації України з 1 лютого 2022 року до 1 червня 2022 проводить соціальну кампанію «Бажаєте, щоб наступний візит до Центру став кращим? Розкажіть, будь ласка, про останній». Мета цієї кампанії : проінформувати громадян про змогу залишати відгуки та ділитися враженням про сервіс у ЦНАП. Відгуки громадян дають змогу проаналізувати з якими проблемами найчастіше стикаються громадяни, які мають потреби й запити та підвищити рівень державного сервісу та покращити роботу ЦНАП.   Відеоролік

До уваги сільгоспвиробників та фермерів!

До уваги сільгоспвиробників та фермерів!

Згідно листа Маріупольської районної адміністрації пропонуємо вам здійснити 25 січня 2022 року відбір монолітів на посівах озимих культур на зерно під урожай поточного року. Під час проведення даної роботи просимо враховувати в роботі Методичні рекомендації Донецької державної сільськогосподарської дослідницької станції НААН України (додається). За результатами відрощування монолітів озимих культур просимо надати інформацію згідно форми (додається)  в термін до 14 лютого 2022 року до відділу економічного розвитку 00241@dn.gov.ua

Ми всі одна сім’я – єдина ми родина, мільйони різних нас, а разом – Україна!

Ми всі одна сім’я – єдина ми родина, мільйони різних нас, а разом – Україна!

  Україна щороку відзначає День Соборності. Наша держава – це сукупність 24 областей та Автономної Республіки Крим. Але це не просто сукупність – це єдиний, свободолюбивий, красивий, працьовитий народ – народ України!Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України від 21 січня 1999 року № 42/1999 «Про День соборності України». Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення. За ініціативою Маріупольської райдержадмінстрації Нікольська селищна рада разом з громадами Маріупольського району долучилась до акції з нагоди Дня Соборності України 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цього року представники Запорізької та Донецької областей з прапорами Донецької та Запорізської областей, жовто-блакитними кульками та стрічками урочисто пройшли назустріч один одному та символічно зустрілись на межі областей. Голова Маріупольської районної державної адміністрації БУКРЄЄВА Наталія та голова Бердянської районної державної адміністрації БАКАЙ Олександр обмінялись короваями та пов’язали стрічки на передпліччя на знак дружби та співпраці та звернулись до всіх присутніх зі словами привітань. Звучав Гімн України, вшанували хвилиною мовчання вшанували Героїв боротьби за незалежність і соборність нашої держави . Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті.Також виступив ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор БОГДАНОВ, творчі колективи Запорізької області "Надія" та ВІА "Апрель" Нікольської громади Донецької області. Після виступів всі учасники делегацій вишикувались у ланцюг єдності щоб вся Україна відчула ноти наших сердець та показати що Україна - єдина та соборна!