Схід жителів Нікольської громади

Сьогодні, 24 червня 2021 року відбувся схід жителів Нікольської громади. Основне питання, яке хвилює всіх мешканців - недопущення розробки родовища цирконію, яке знаходиться на території селищної ради.

Засідання колегії облдержадміністрації

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації в онлайн -режимі. На колегії були розглянуті наступні питання:

Мітинг до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня 2021 року відбулися меморіальні заходи до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю керівників та представників трудових колективів організацій та підприємств селища Нікольське. На заході виступив селищний голова Василь МІТЬКО.

Щотижнева нарада

22 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади.