Щиро вітаємо усіх татусів з Днем батька!

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем фермера. День фермера – це свято, яке з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а ,швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі. Розвиток фермерства і робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українського села. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Бажаємо усім щедрих врожаїв, миру та добра.Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 18 червня 2021 року, селищний голова Василь МІТЬКО провів позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нікольської селищної ради, на якому розглянуто питання про стан утримання та виховання малолітніх дітей у багатодітній неповній родині. Після обговорення питання членами комісії прийняті відповідні рішення.

Засідання комісії ТБ і НС

17 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, скликане у звязку з негодою, яка спричинила аварійну ситуацію з відключення електропостачання у 22 населених пунктах селищної ради та з численними випадками підтоплення. Станом на 17-00 електропостачання населених пунктів повністю відновлено, у лікарняних закладах ситуація стабільна, хворі забезпечені киснем, ліками та харчуванням. Всі установи та підприємства ради працюють у штатному режимі.

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД інформує

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО РОБОТИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД   ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ