15 липня - День українських миротворців

Шановні учасники українських миротворчих місій! Прийміть сердечні вітання з особливим святом - Днем українських миротворців! Україна почала свою миротворчу діяльність у 1992 році, коли наш уряд вперше прийняв рішення щодо направлення контингенту до Югославії. З того часу близько 50 тисяч українських миротворців взяли участь більш ніж у 25 різноманітних миротворчих місіях по всьому світу.  Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали життя за мир та спокій! Миротворці завжди знаходяться в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. Ваш професіоналізм та самовідданість високо цінуються у світі. Ви є прикладом мужності й віри, а ваша нелегка служба допомагає зберігати міжнародну безпеку.

Засідання постійних комісій

14 липня у Нікольскій селищній раді відбулись засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян та забезпечення безпечної життєдіяльності населення під головуванням Світлани РОЩУПКІНОЇ та постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства, будівництва, комунальної власності та транспорту під головуванням Володимира КОЛЕСНИКА. Розглянуті проєкти рішень, які будуть винесені на розгляд сесії селищної ради 15 липня 2021 року.

Засідання виконавчого комітету селищної ради

14 липня 2021 року у Нікольській селищній раді відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Василя МІТЬКО. На розгляд членів виконавчого комітету було винесено 10 питань. Після виступів доповідачів та обговорень питань членами виконкому, були прийняті відповідні рішення.

До уваги!

До уваги керівників сільгосподарських підприємств, фермерських господарств, власників земельних ділянок!

Анкетування

З метою забезпечення фінансової обізнаності населення Національний банк України спільно з обласними державними адміністраціями розробляє Національну стратегію фінансової грамотності до 2025 року. За результатами роботи експертної групи з обговорення проєкту Національної стратегії визначено коло проблемних питань з фінансової грамотності в регіоні, а також визначені популярні інформаційні ресурси з цієї тематики.

Участь в онлайн - нараді з питань масової вакцинації

Сьогодні, 13 липня, селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь в онлайн - нараді з питань поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Донецькій області під головуванням Деніса КЛЮШНІКОВА - заступника голови Донецької облдержадміністрації. Учасники наради доповіли про проведену роботу з даного питання.

Засідання оргкомітету

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення обласного історико- культурного фестивалю реконструкції «Дике поле. Шлях до Європи», який пройде на території Нікольської селищної ради 17 липня 2021 року на березі штучного водосховища, поблизу села Назарівка. Обговорені проблемні питання та визначені шляхи їх вирішення.

Робоча поїздка до ТОВ "Нова Нива"

Селищний голова Василь МІТЬКО разом з головою Маріупольської районної ради Степаном МАХСМА відвідали ТОВ "Нова Нива". ТОВ «Нова Нива є бюджетоутворюючим підприємством Нікольської селищної ради. Директор ТОВ "Нова Нива" Тетяна МІНАЄВА ознайомила з роботою підприємства, основними напрямками діяльності якого є рослинництво, тваринництво, виробництво молока. Господарство має стадо молочної ВРХ. Порода – українська червона молочна. Система утримання – безприв’язна. Доїння корів здійснюється на роботизованій фермі шведського виробництва «De Laval», внаслідок чого збільшується виробництва молока, проведена модернізація виробництва згідно з євро стандартами. Підприємство повністю забезпечено сучасною технікою та обладнанням необхідними для обробки орендуємої землі та утримання стада ВРХ.

Оздоровлення дітей Нікольської громади

На виконання Програми оздоровлення дітей Нікольської селищної ради, за кошти обласної субвенції 12.07.2021 до оздоровчого закладу «Перлина Донеччини» направлено 10 дітей із багатодітних сімей.

Засідання комісії ТБ і НС Маріупольської райдержадміністрації

12 липня селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провела голова Маріупольської райдержадміністрації Наталя БУКРЄЄВА