Новий освітній серіал від Мінцифри «Обережно! Кібершахраї»

Зі стрімким розвитком технологій та впровадженням їх у повсякденне життя дедалі більше конфіденційної інформації зберігається на мобільних пристроях. Кібершахрайство з сім-картою стає поширеною проблемою, адже жертвою може стати будь-хто — від звичайних громадян до власників компаній.

Засідання Федерації футболу

Сьогодні начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді селищної ради Петро МАРКОВ взяв участь у засіданні Федерації футболу. Присутніми на засіданні були обговорені : початок ІІ туру відкритого чемпіонату громад Маріупольського району, проведення розіграшу Кубка Незалежності в с.Зоря, проведення жеребкування команд та участь команди у турнірі з пляжного футболу , який відбудеться 15 серпня 2021 року у смт Ялта Мангушської громади.

Нарада з освітянами

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з керівниками закладів середньої освіти Нікольської громади. На нараді обговорені питання вакцинації освітян. Докладно з цього питання доповіла Олена ЧЕРНИЦЯ - директор КНП "ЦПМСД Нікольської селищної ради".

Засідання виконкому селищної ради

Сьогодні, 11 серпня 2021 року у Нікольській селищній раді відбулось засідання виконкому, яке провів селищний голова Василь МІТЬКО. На розгляд винесено 9 питань.

Участь у нараді з питання організації пасажирських перевезень

11 серпня 2021 року перший заступник селищного голови Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ взяв участь у робочій нараді з питання організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Маріупольського району. Нараду провела голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА

Онлайн-нарада з питань вакцинації населення

Вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату!

Підготовка насіння до сівби та сівба під урожай 2022 року сільгоспвиробниками Донецької області

Важливим фактором сучасної інтенсивної технології є високоякісне насіння сільськогосподарських культур, що забезпечує високий потенціал врожайності, має хороші посівні якості, оброблене захисностимулюючими речовинами, внаслідок чого придатне для посіву на кінцеву (без додаткового формування) густоту стояння. Якісний насіннєвий матеріал дає змогу без додаткових енергетичних затрат (добрива, пестициди) забезпечити належний ріст рослин, знизити негативний вплив бур'янів, хвороб, шкідників і на цій основі підвищити врожайність культури і якість одержуваної продукції, поліпшити екологічний стан поля.

Засідання оргкомітету

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з підготовки та святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Розглянуті поточні питання з підготовки свят, обговорено проведення заходів, присутнім надані відповідні доручення.