До уваги! Анкетування!

З метою оцінювання якості послуг з оздоровлення та відпочинку, які надаються дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, Нікольська селищна рада пропонує пройти онлайн анкетування для дітей шкільного віку та їх батьків.

21 вересня - Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день глобального припинення вогню та насильства 21 вересня.

22 вересня - Всесвітній День без автомобіля (World Carfree Day)

22 вересня у більшості країн світу відзначається Всесвітній День без автомобіля (World Carfree Day). Цього дня автомобілістам і мотоциклістам пропонується хоча б на добу відмовитися від використання приватного транспортного засобу на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи.

Зустріч з мешканцями Тополинського старостату

Надання якісних послуг з водопостачання, забезпечення безперебійної подачі води населенню громади - ці питання обговорили сьогодні на зустрічі селищного голови ВАСИЛЯ МІТЬКО з мешканцями Тополинського старостату. На зустрічі були присутні перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ, директор КП "Володарськ -Водомережа" Юрій ГЛАДКИЙ та фахівці підприємства, староста Тополинського округу Костянтин ГАЛЛА.

Засідання виконкому селищної ради

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання виконкому селищної ради на якому розглянуто питання про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нікольської селищної ради та укладання договору з переможцем конкурсу строком на 1 рік.

Щотижнева нарада

20 вересня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками відділів селищної ради, старостами, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади, які доповіли про стан справ з виконання та наповнення бюджету громади, виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку, проведення вакцинації населення громади, роботи комунальних підприємств з благоустрію територій, надання адміністративних послуг та з інших питань.

ЯК ОТРИМАТИ ВПЕВНЕНИЙ СИГНАЛ ЦИФРОВОГО ТЕЛЕМОВЛЕННЯ DVB-T2

Прийом якісного сигналу цифрового телемовлення (далі – ЦМТ) на значних відстанях від передавача у зоні обслуговування, або поза зоною впевненого прийому забезпечується таким рівнем сигналу у місті прийому, який є достатнім для гарантування якості зображення. Це досягається застосуванням приймального обладнання (антени, приймача) з характеристиками (коефіцієнт підсилення антени, висота підвісу антени, чутливість і вибірковість приймача), які задовольняють вимогам прийому сигналу якісного зображення. Зокрема, для отримання впевненого прийому сигналу цифрового телемовлення DVB-T2, необхідно виконати наступні умови: 1. Використання направленої антени з коефіцієнтом підсилення не менш, ніж 10 dB. 2. Приймальна антена повинна знаходитись на щоглі не менш, ніж 10 метрів над рівнем землі та направлена на найближчу вежу україномовного передавача. За умови сприятливих факторів прийому сигналу ЦТМ висота приймальної антени може бути нижчою (у випадку, коли до передаючої щогли менше, ніж 40 км в зоні прямої видимості – без перешкод). Розташувати приймальну антену на трубоподібній або автономній вежі на висоті, яка забезпечує пряму видимість в напрямку обраного передавача ефірного ЦТМ DVB-T2 над існуючими прилеглими будівлями та домінуючими елементами рельєфу (насипами, деревами тощо), зазвичай, 10 метрів – є достатньою висотою. 3. Використання сучасних телевізорів з функцією підтримки стандарту DVB-T2. Якщо стандарт DVB-T2 в телевізорі не підтримується, то рекомендується: придбати спеціальну приставку (тюнер) ефірного телебачення з підтримкою стандарту DVB-T2. При дотриманні зазначених рекомендацій передбачено прийом телепрограм на підконтрольній український владі території області. Найчастіше неправильно розгорнута антена, або висота її установки є причиною повної відсутності або перешкод при прийомі телесигналу. Більш детально про зазначені рекомендації та приклади розташування антени можна ознайомитись на офіційному сайті Українського державного центру радіочастот у розділі «Консультативний центр», або за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/ua/konsultacijnij-servis/praktichni-poradi-z-nalashtuvannya-prijomu-efirnogo-cifrovogo-televizijnogo-movlennya-v-umovah-okremih-domogospodarstv_02?fbclid=IwAR2eXHrOWDPOE3y3FgWJIVHrlH74eX5tSLOWYioHeJdHqpIfxwbmpS6WvXs

Робоча зустріч з представниками Данської ради у справах біженців

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів зустріч з представниками Данської ради у справах біженців - Данської Групи з розмінування / DRC - DD: спеціалістом з сільського господарства Ігорем САРБАШ, юристом Володимиром КРИВОРУЧКО та старостами, на якій представники Данської Ради докладно розповіли про можливості отримання грантів за фінансової підтримки Європейського Союзу на розвиток та розширення сільгоспбізнесу підприємцям, фермерам та запропонували старостам активізувати роботу із залучення приватних підприємств будь-яких форм реєстрації, об'єднань виробників сільськогосподарської продукції до співпраці з Данською радою та участі у програмах співфінансування.