НІКОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: в Нікольському районі стартує декада «Знайдемо роботу разом!»

ПРЕСАНОНС: 7 червня за ініціативи ДОЦЗ на Донеччині стартує декада «Знайдемо роботу разом!». Фахівці Нікольського районного центру зайнятості проведуть низку заходів щодо сприяння працевлаштуванню випускників професійно-технічних навчальних закладів. Декада пройде у співпраці з представниками молодіжного центру «Сузір’я».

Новина Дня: Стережися шахраїв – сплачуй податковий борг тільки на бюджетні рахунки!

Нещодавно Головним управлінням ДПС у Донецькій області було запроваджено постійну телефонну лінію з питань наявного боргу. Мабуть, навіть, ви самі чули приємний жіночий голос голосового роботу, який повідомляє інформацію щодо наявного боргу, а згодом отримували смс-повідомлення з посиланням за більш детальною інформацією на телефон 099-50-800-50. Не лякайтеся, це не шахраї, а інформаційна підтримка платників податків Донецького регіону в умовах карантинних обмежень сьогодення!

Руйнування Схем: Податківці Донеччини виявили факти фіктивного виконання будівельно-монтажних робіт для держпідприємств майже на 33 млн гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків державним підприємствам протягом 2019 року на суму   32,7 млн гривень.

ДПС Донеччини пояснює: Податкова знижка за навчання: хто має право

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

ДПС Донеччини пояснює: Оподаткування іноземних доходів – додаткове наповнювання бюджету громад

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що фізичні особи, що є громадянами України та працюють, тимчасово або постійно за кордоном, повинні декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так і іноземні доходи. Громадяни у пошуках кращого та дорожчого застосування своїх талантів обирають працевлаштування за межами України, але залишаючись з громадянством нашої держави.

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи Нікольська ДПІ  ГУ ДПС у Донецькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь,  які будуть проводитись за телефоном (06 246) 2-19-87: