Участь у нараді

15 червня 2021 року голова Нікольської селищної ради Василь МІТЬКО та провідний спеціаліст відділу комунальної власності ЖКГ та благоустрою територій селищної ради Олексій КЛИМЕНКО взяли участь у нараді , яку провела голова Маріупольської райдержадміністрації Наталя БУКРЄЄВА з питань проведення 10-ти денних зборів з батальоном територіальної оборони Маріупольського району, що відбудуться у вересні 2021 року.

Засідання конкурсної комісії

Сьогодні, 15 червня 2021 року, у Нікольській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста юридичного відділу та провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку.

Щотижнева нарада

Сьогодні, 14 червня 2021 року відбулась щотижнева нарада з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади, яку провів селищний голова Василь МІТЬКО.

Цифрограм 2.0 для громадян

Мінцифри презентує Цифрограм 2.0 для громадян - нову версію національного тесту на цифрову грамотність