Молебен біля Уклінного Хреста

17 липня 2021 року на території Нікольської громади, біля заповідника «Кам’яні Могили», який розташований на території Запорізької та Донецької областей, проходить обласний історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи».

Зустріч з сільгосптоваровиробниками

16.07.2021 року у Нікольській селищній раді відбулась зустріч представників Донецької обласної державної адміністрації: заступника директору департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин ДЗИГІМА Олександра Володимировича, КОСТИЦЬ Марії Семенівни – начальника управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості РИБАКОВОЇ Олени Олександрівни – заступника директора департаменту – начальник управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестиції з сільгосптоваровиробниками, на якій були висвітлені питання впровадження нової земельної реформи, державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу (дотації) та меліорації земель.

З днем бухгалтера та аудитора!

Шановні бухгалтери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера та аудитора. Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить  злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації. Впевнені, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення бюджету, важливою умовою подальшого розвитку нашої громади. Щиро бажаємо вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, мирного неба, енергії та наснаги у досягненні всіх планів та задумів.

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

Доводимо до відома, що згідно Закону України 01 червня 2021 року №1489 -IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» обмежується їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього середовища та благоустрою територій.

Дія.Цифрова освіта та її освітні серіали

На національній онлайн-платформі з цифрової грмаотності "Дія. Цифрова освіта", яка доступна за посиланням osvita.diia.gov.ua  кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом- освітні серіали. Наразі, на платформі доступні онлайн серіали:

Засідання  сесії селищної ради

Засідання сесії селищної ради

15 липня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання 13 сесії селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяв участь заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.

Нарада з питань проведення вакцинації

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з питань проведення роз’яснювальної роботи щодо вакцинації від коронавірусу серед керівників закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, позашкільних закладів освіти, працівників спортивних закладів, закладів культури, інклюзивно-ресурсного центру, працівників бібліотеки, музею та про доцільність проведення щеплення. Директор КНП «Нікольський ЦПМСД» Олена Черниця розповіла що наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того, щоб зберегти своє здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.