Щотижнева нарада

12 липня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій, старостами Нікольської громади.

Вітаємо з Днем рибалки!

Шановні рибалки-професіонали та любителі рибної ловлі! Щиро вітаємо всіх хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття з Днем рибалки! Це важливий промисел, який до того ж для багатьох є найкращим відпочинком. Природа обдарувала нас численними водними ресурсами, тож наше завдання – по-господарськи використовувати таке багатство, розвивати, берегти й примножувати водні ресурси. Тож бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я та щастя. Бажаємо гарного клювання, величезного улову та чудової компанії на риболовлі.

Засідання оргкомітету

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення обласного історики - культурного фестивалю реконструкції «Дике поле. Шлях до Європи», який пройде на території Нікольської селищної ради 17 липня 2021 року на березі штучного водосховища, поблизу села Назарівка, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам'яні Могили». До наради в онлайн режимі долучилась Аліна ПЕВНА - заступник начальника управління культури та туризму Донецької ОДА. У засіданні взяли участь заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ, старости, керівники відділень поліції, ДСНС, закладів охорони здоров'я та установ, які задіяні в проведенні заходу, керівники структурних підрозділів селищної ради.

Відпочинок дітей Нікольської громади у Карпатах

Завдяки Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста, яка стала ініціатором, організатором та спонсором поїздки та відпочинку наших дітей, з 21 червня 2021року по 3 липня десять дітей Нікольської громади відпочили у дитячому оздоровчому центрі «Сокіл», що в Івано -Франківській області.

Другий день консалтингу «Синергія між державою, засновником, директором, громадою – важливий фактор на шляху підвищення якості освіти»

Чи має бути освіта однаковою для всіх чи вона має адаптуватися під потреби та надавати різні інструменти різним суспільним групам?

Засідання комісії ТБ і НС

Сьогодні, 07 липня 2021 року , відбулось засіданнія комісії з питань ТЕБ та НС Нікольської селищної ради, яке проходило під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО. На комісії були присутні голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА, голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.