Робоча нарада

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з керівниками та бухгалтерами комунальних закладів громади - закладів освіти, культури, спорту, охорони здоров'я. На нараді обговорили питання планування витрат на оплату енергоносіїв у новому році, закриття поточного фінансового року, оновлену тендерну процедуру закупівель, укладання договорів з новими постачальниками електроенергії та природного газу з метою ефективного використання бюджетних коштів у наступному році.

Вітаємо з перемогою!

01 грудня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» збірна команда учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Нікольської громади прийняла участь у інтернет-грі «Брейн-ринг» та зайняла почесне І місце серед молодіжних команд Маріупольського району. Інтелектуальна гра проводилась з метою інформування про проблему ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві . Учні проявили неабияку згуртованість, креативно представили свою команду, продемонстрували вміння логічно мислити, приймати рішення та брати на себе відповідальність за зроблений вибір. Вітаємо з перемогою! Учасники команди: Євдокимова Ніка, Аксьонова Поліна, Стьопочкіна Діана, Сабліна Анжеліка, Попсуєва Ілона, капітан команди - Слюсар Михайло.

СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА!

У Нікольській публічній бібліотеці, яка приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з учнями 11 класу Нікольської гімназії «Софія» відбувся правовий діалог «Світ без насильства!». Хлопці та дівчата дізнались, які дії називають насильством, які його види та прояви, навчилися за допомогою прикладів розуміти причини та наслідки насильства, пройшли тест «Що для тебе насильство?». Також бібліотекар розповіла про те, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

Участь у Міжрегіональному екологічному форумі «Поводження з відходами. Виклики і рішення»

Селищний голова Василь МІТЬКО взяв участь у Міжрегіональному екологічному форумі «Поводження з відходами. Виклики і рішення», який розпочав свою роботу у Краматорську, сьогодні 1 грудня.   Метою Форуму є розгляд кращих практик у сфері поводження з відходами у громадах Донецької та Луганської областей; обмін досвідом з імплементації сучасних підходів до подолання критичної ситуації у сфері переробки відходів; підвищення рівня обізнаності представників громад та органів місцевого самоврядування. Робота Форуму відбудеться за наступними напрямами: Секція 1: «Семінар: Організація системи роздільного збирання побутових відходів»; Секція 2: «Промислові та небезпечні відходи: технології переробки, загрози та виклики»; Секція 3: «Органічні відходи: енергетичний потенціал та енергетична безпека України».   Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко наголосив, що проблема комплексного використання ресурсів, сортування, утилізації та переробки сміття зараз стоїть дуже гостро у всьому світі, а тим паче у таких промислових регіонах, як Донеччина. Форум організовано Донецькою облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. У заході передбачається участь надзвичайного та уповноваженого посла Латвійської Республіки в Україні Ілгварса КЛЯВИ.

Селищна рада висловлює подяку

Нікольська селищна рада висловлює щиру подяку БО «Благодійний фонд «Адвентистське Агенство Допомоги та Розвитку в Україні» за надання благодійної допомоги закладам освіти Нікольської громади у вигляді засобів дезінфекції та захисних виробів медичного призначення.

Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас.

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликану поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.