До уваги!

У зв'язку з несприятливими погодними умовами проведення фестивалю "Дике поле. Шлях до Європи" 05 червня 2021 року скасовується. Про нову дату проведення фестивалю буде повідомлено додатково.

Про оголошення конкурсу

Оголошення  конкурсу на  зайняття  посади керівника   КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської  селищної ради. Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», рішення селищної  ради від  11.03.2021  р. № 8/6-148  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника коммунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської селищної ради. Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської  селищної ради. Скорочене найменування українською мовою: КНП «ЦПМСД  Нікольської селищної ради». Юридичне та фактичне місцезнаходження: Україна, Донецька  область, смт Нікольське, вул. Свободи, 1, поштовий індекс – 87000 Основні напрями діяльності: Основною метою діяльності є надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території  Нікольської  об’єднаної територіальної громади  Донецької  області, але не обмежуючись вказаними населеними пунктами, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я. Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»   Нікольської  селищної ради затверджено рішенням сесії селищної ради від 30.12.2020 р. № 8/3-39 (Статут додається). Структура підприємства : Структура підприємства включає :

Сезон тиші!!!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» №322-VIII від 9 квітня 2015 року Верховна Рада України встановила заборону у період масового розмноження диких тварин проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторів маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).