Конкурс з добору керівника комунального закладу культури – Краєзнавчого музею Нікольської селищної ради Донецької області

Нікольська селищна рада 22.10.2021 оголошує конкурс з добору керівника комунального закладу культури – Краєзнавчого музею Нікольської селищної ради Донецької області (внаслідок завершення повноважень керівника вказаного закладу культури, відповідно до контракту з ним):

Конкурс на участь у піврічній навчальній програмі “Нові можливості громад в управлінні землями” для очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад України

Департамент АПР та земельних відносин Донецької облдержадміністрації інформує, що оголошується конкурс на участь у піврічній навчальній програмі “Нові можливості громад в управлінні землями” для очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад України .

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ!!! МИ СИЛЬНІ СВОЄЮ ЄДНІСТЮ!!!! МИ МОЖЕМО ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ!!! СВЯТО НАШОЇ ГРОМАДИ ОБ’ЄДНУЄ І ЗГУРТОВУЄ НАС В ЄДИНУ ВЕЛИКУ РОДИНУ!!! ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДСВЯТКУВАТИ РАЗОМ З НАМИ ДЕНЬ НІКОЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!!

До уваги!

Нікольська селищна рада доводить до відома мешканців громади, бізнес середовища та підприємств, що інформація про об’єкти приватизації/оренди державного майна розміщена на сайтах privatization.gov.ua та orenda.gov.ua

До відома громадян!

23 серпня 2021 року набрали чинності зміни до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», згідно з яким е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон у застосунку Дія прирівнюється до паперових паспортів.