Оголошення 2021 рік

22 Жовтня, 2021 р., 08:55
Нікольська селищна рада 22.10.2021 оголошує конкурс з добору керівника комунального закладу культури – Краєзнавчого музею Нікольської селищної ради Донецької області (внаслідок завершення повноважень керівника вказаного закладу культури, відповідно до контракту з ним):
19 Вересня, 2021 р., 15:37
Ветеранів/-ок АТО/ООС запрошують
17 Вересня, 2021 р., 23:04
Департамент АПР та земельних відносин Донецької облдержадміністрації інформує, що оголошується конкурс на участь у піврічній навчальній програмі “Нові можливості громад в управлінні землями” для очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад України .
17 Вересня, 2021 р., 23:03
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ!!! МИ СИЛЬНІ СВОЄЮ ЄДНІСТЮ!!!! МИ МОЖЕМО ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ!!! СВЯТО НАШОЇ ГРОМАДИ ОБ’ЄДНУЄ І ЗГУРТОВУЄ НАС В ЄДИНУ ВЕЛИКУ РОДИНУ!!! ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДСВЯТКУВАТИ РАЗОМ З НАМИ ДЕНЬ НІКОЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!!
14 Вересня, 2021 р., 13:33
Нікольська селищна рада доводить до відома мешканців громади, бізнес середовища та підприємств, що інформація про об’єкти приватизації/оренди державного майна розміщена на сайтах privatization.gov.ua та orenda.gov.ua
07 Вересня, 2021 р., 13:28
 23 серпня 2021 року набрали чинності зміни до Закону України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», згідно з яким е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон у застосунку Дія прирівнюється до паперових паспортів.