Участь у форумі

10-11 червня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО приймає участь у I Мiжнapoдному iнвecтицiйниому фopумі «Пiвдeннa cтpaтeгiя poзвитку», який ініційований очільниками Xepcoнcькoї, Микoлaївcькoї, Зaпopiзькoї тa Oдecькoї oблacних державних адміністрацій та проводиться на Арабатській стрілці у Херсонській області.

До Дня Конституції України

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок

Загальні збори

Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів загальні збори керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, розташованих на території Нікольської селищної ради.

Привітання колективу газети "Заря Приазовья"

З нагоди професійного свята -  Дня журналіста України селищний голова Василь МІТЬКО привітав колектив редакції газети “Заря Приазовья”  та відзначив подякою  Нікольської селищної ради ВЕЛИКО-ІВАНЕНКО Олену Дмитрівну - редактора газети -   за плідну сумлінну працю та активну життєву журналістську позицію, високу професійність, глибоку аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій.

До уваги!

Щорічний фестиваль історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи»  пройде у Донецькій області 17 липня. Нова дата проведення була визначена після перенесення заходу через несприятливі погодні умови.

Щотижнева нарада

Сьогодні, 07 червня 2021 року , селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади.

До уваги!

AGROSHOW UKRAINE 2021 – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ФЕРМЕРА 16-18 червня 2021 року традиційно відбудеться щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021».