УВАГА! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ ТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СМЕРТЮ ПЕНСІОНЕРА!

Мангушське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінюється порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

05 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО щодо вжиття необхідних карантинних заходів відносно виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу СОVІD-19 серед жителів Нікольської селищної ради.

Інформаційний семінар у Нікольському районному центрі зайнятості

31 березня у Нікольському районному центрі зайнятості проведено інформаційний семінар для роботодавців під гаслом «Консультант роботодавця – ваш помічник на ринку праці!», у форматі  ZOOM-конференції.

Нарада щодо організації і проведення обласного фестивалю реконструкцій  "Дике поле. Шлях до Європи"

Нарада щодо організації і проведення обласного фестивалю реконструкцій "Дике поле. Шлях до Європи"

1 квітня о 12.00. у малій залі Нікольської селищної ради відбулась нарада щодо організації і проведення  5 червня 2021 року обласного фестивалю реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи». В роботі наради взяли участь :

Робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКА з представниками Асоціації Тріангль Женерасьон Юманітер, Громадської організації консультативного інформаційного центру «Зоя

01 квітня відбулася робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКА з представниками Асоціації Тріангль Женерасьон Юманітер, Громадської організації консультативного інформаційного центру «Зоя», які протягом кілька років надають гуманітарну допомогу соціальним закладам Нікольської селищної ради та вразливим категоріям населення  в забезпеченні основними засобами гігієни.

КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА ПОШУКУ ПРАЦІВНИКІВ!

Карантин? Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників? Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний? Скористайтеся інтернет ресурсами державної служби зайнятості, яка має найбільшу базу можливостей.

Робоча зустріч директорки  Нікольського РЦЗ Ірини ГАЛЛА с заступником голови Нікольської селищної ради Сергієм ЮЗВІНКЕВИЧЕМ

Робоча зустріч директорки Нікольського РЦЗ Ірини ГАЛЛА с заступником голови Нікольської селищної ради Сергієм ЮЗВІНКЕВИЧЕМ

Вчора відбулась зустріч директорки  Нікольського РЦЗ Ірини ГАЛЛА с заступником  голови Нікольської селищної ради Сергієм ЮЗВІНКЕВИЧЕМ. В розмові особливо приділяли увагу вирішенню питань укомплектування вакансій та працевлаштування безробітного населення громади. Зупинились на питаннях організації та проведення громадських робіт, які мають соціальну спрямованість.  Директорка наголосила: «Завдяки проведенням громадських робіт вирішуються соціальні питання розвитку громади, а саме: догляд за громадянами у закладах соціальної сфери; будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери; роботи із соціально вразливими верствами населення та інші роботи соціального напрямку».