НОВІТНІ СЕРВІСИ В ДОПОМОГУ ПІДПРИЄМЦЯМ

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Нікольського РЦЗ Олена Пудак з робочим візитом завітала до ФОП Сімонова Тетяна Вікторівна. Центр зайнятості давно співпрацює з підприємицею, та активно веде спільну роботу, щодо вирішення питання укомплектування актуальних вакансій та працевлаштування безробітних.

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРКИ НІКОЛЬСЬКОГО РЦЗ

29 березня директорка Нікольського районнго центру зайнятості Ірина Галла  з робочим візитом завітала  до ФОП Стамбулжи Вікторія Валеріївна, яка розвиває власний бізнес у Нікольскому районні (продовольчий магазин «Провіант»)

Виїзд до реабілітаційного центру громадської спілки "Альянс Перемога"

26 березня відбувся виїзд селищної голови Василя Мітька до реабілітаційного центру з лікування  наркозалежних та алкозалежних осіб  громадської спілки «Альянс Перемога»  розташованого в с. Суженка щодо дотримання співробітниками Центру правил протипожежної безпеки та правил паспортного режиму та умов проживання пацієнтів вищевказаного закладу.

Нарада з замовниками проєктів будівництва щодо ходу виконання робіт по інфраструктурним проєктам

25 березня проведено нараду з замовниками проєктів будівництва щодо ходу виконання робіт по інфраструктурним проєктам. Обговорено ряд питань щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації по наступним проєктам:

Робоча зустріч рекрутера Нікольського районного центру зайнятості з представником відділу кадрів ФОП Темір М.І.

Рекрутер Нікольського районного центру зайнятості Олександра Гаврил-Оглу 24 березня зустрілася з Тетяною Мороз, представником відділу кадрів ФОП Темір М.І.

Робоча зустріч з керівником громадської спілки «Альянс Перемога»

24 березня в малому залі селищної ради відбулася робоча зустріч селищного голови Василя МІТЬКО з керівником громадської спілки «Альянс Перемога» яка надає допомогу наркозалежним та алкозалежним особам. В зустрічі взяли участь начальник 100 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Донецькій області Сергій ПАНДАЗІ, заступник начальника відділення поліції № 1 Маріупольського РУП ГУНП України в Донецькій області Олександр КОРЯК, начальник Нікольського територіального центру надання соціальних послуг Донецької області Людмила ЧУМАЧЕНКО та заступник начальника  управління – начальник відділу з питань звернень громадян та контрольної роботи УСЗН Маріупольської райдержадміністрації Світлана АЛІПА.

ШУКАЄШ  РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ??? ТОБІ ДО НАС!!!

22 березня в приміщенні Нікольського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Аскомсервіс», шукачі роботи прийняли участь очно та дистанційно на платформі Zoom.

Співпраця з «Карітас Маріуполь»

Одним з базових принципів роботи Нікольської селищної ради є принцип партнерства. Він має на меті залучення ресурсів та представників різних організацій, соціальних та професійних груп, які можуть сприяти вирішенню проблем місцевої громади. Завдяки тісній співпраці з партнерами здійснюється постійний обмін ресурсами. Разом ми зможемо більше!